Hartstichting zet vrijwilligers uit Drenthe in het zonnetje

VEENHUIZEN

De Hartstichting heeft zaterdag een aantal van haar jubilerende vrijwilligers gehuldigd die zich al 25 of zelfs 40 jaar met hart en ziel inzetten voor de strijd tegen hart- en vaatziekten. Dit jaar waren dit er maar liefst 50, die zich bij elkaar opgeteld 1400 jaren hebben ingezet voor de Hartstichting.

Er is één jubilerende vrijwilliger uit Drenthe. Mevrouw T. Scholten-Brul uit Veenhuizen zet zich al 40 jaar met hart en ziel in voor de Hartstichting. Dankbaar Floris Italianer, directeur Hartstichting: “Onze vrijwilligers vormen het hart van de organisatie en zijn onmisbaar in onze strijd tegen hart- en vaatziekten. Een van onze prioriteiten is het eerder opsporen van hart- en vaatziekten. Dankzij de tomeloze inzet, verantwoordelijkheid en enthousiasme van onze vrijwilligers wordt dit mede mogelijk gemaakt.” De dag Tijdens het welkomstwoord van Floris Italianer werden de vrijwilligers bedankt voor hun waardevolle vrijwillige inzet. Als dank reikte Floris Italianer een speld of ketting in de vorm van een Robijnen of Gouden Hart uit aan de jubilarissen. Voor informatie over vrijwilligerswerk www.hartstichting.nl/vrijwilligerswerk.

Auteur

Albert-Jan Garama