Jumbo Assen verdeelt euro 17.000 over lokale basisscholen

Assen

Bij de Jumbo winkel aan het Veemarktterrein in Assen was onlangs de feestelijke uitreiking van de ‘Sparen voor je School’ actie.

Klanten die de afgelopen tijd boodschappen deden bij één van de Jumbo winkels in Assen konden sparen voor spel- en leermaterialen voor lokale basisscholen. In totaal werd er door Jumbo in Assen een budget van 17.000 euro verdeeld onder 23 deelnemende basisscholen. Naar gelang het aantal gespaarde punten ontvingen de scholen een bedrag wat zij kunnen besteden aan spel- en leermaterialen. Basisschool De Marskramer uit Assen Marsdijk ontving de meeste punten van klanten van Jumbo en haalt hiermee een bedrag op van 2.170 euro. De ‘Sparen voor je School’ actie was een doorslaand succes. In totaal werden er in Assen maar liefst 130.000 schoolpunten toegewezen aan lokale basisscholen. Na afloop van de actie is het beschikbare budget op basis van het aantal toegewezen punten verdeeld over de basisscholen. Naast basisschool De Marskramer, ontvingen basisschool de Borg en basisschool de Heksenketel ook mooie bedragen voor de aanschaf van spel- en leermaterialen, respectievelijk 1.873 en 1810 euro. In totaal deden er 23 scholen uit Assen mee aan de actie. Uiteindelijk heeft elke school punten ontvangen, wat inhoudt dat iedere school een bijdrage krijgt voor de aanschaf van spel- en leermaterialen. CDS de Borg Basisschool de Borg is zeer verheugd met het bedrag. “We vinden het fantastisch dat klanten van Jumbo, waaronder natuurlijk ook ouders en grootouders van onze kinderen, vrienden, familie en vele andere betrokken klanten zo veel punten voor onze school hebben gespaard. Met dit bedrag kunnen we onder meer een speelhuisje en een veerwipkip aanschaffen. Ik weet zeker dat onze kinderen daar ontzettend blij mee zijn”, aldus Ingrid Smith van basisschool CDS de Borg. Gereformeerde basisschool de Driesprong Ook basisschool de Driesprong is zeer tevreden over de actie. “Heel mooi dat klanten op deze manier bij het boodschappen doen bij kunnen dragen aan de scholen en schoolpleinen in Assen! Uiteraard ook dank voor de klanten, waaronder veel familie en vrienden van onze leerlingen, die de punten hebben verdeeld. We hebben nu een mooi bedrag extra te besteden en zijn van plan in ieder geval een duikelstang aan te schaffen”, aldus Ad van Deursen van GBS de Driesprong. Het belang van spelenderwijs leren “De ‘Sparen voor je School’ actie past perfect bij onze maatschappelijke doelstellingen. Als familiebedrijf en toonaangevende supermarktketen staat Jumbo middenin de samenleving. Wij voelen ons verantwoordelijk voor de wereld om ons heen. Voor deze generatie, maar ook zeker voor de volgende generaties. Als moeder van vier kinderen weet ik hoe belangrijk spelenderwijs leren is. Ik vind het dan ook geweldig dat klanten massaal voor lokale bassischolen hebben gespaard”, aldus Colette Cloosterman-van Eerd, mede-eigenaar van Jumbo Supermarkten. Over Jumbo Supermarkten Jumbo telt momenteel zo’n 580 winkels, waaronder drie Foodmarkten. Ook zijn er ruim 200 Pick Up Points waar klanten hun online bestellingen kunnen ophalen en bezorgt de supermarktketen boodschappen aan huis. In alle winkels én online wordt de unieke Jumbo formule gevoerd (beste service + grootste assortiment x laagste prijs) en kunnen klanten vertrouwen op de 7 Zekerheden. Door de klant altijd centraal te zetten, is het familiebedrijf één van de best gewaardeerde supermarktketens. Niet voor niets is Jumbo onlangs voor de vijftiende keer door GfK uitgeroepen tot beste supermarkt van Nederland. Door de overname van Super de Boer in 2009 en van C1000 in 2012 is Jumbo uitgegroeid tot het tweede supermarktbedrijf van het land.

Auteur

Albert-Jan Garama